O MNE

O MNE

☕️💚😎🖥 🌱✌🏻🐅🍤🥃🍜🎨🖤🇸🇰

#webdesign #graphic #logo #coffee #design #fashion #nature #life #art #lion #slovakia #truth #love #profesional #advagency #agencylife #saneco #food #branding 

Vitajte, volám sa Bc. Daniel Očenáš som mladý slovenský dizajnér, aktuálne študujem Vysokú školu v Trnave na Fakulte masmediálnej komunikácie (FMK). V roku 2013 som začal študovať na Strednej odbornej škole informačných technológií v obore Grafik digitálnych médií. Popri štúdiu som pracoval v malej reklamnej agentúre, kde som získal veľa skúseností v obore na konci štúdia som začal pracovať ako Freelancer.

Postupne v roku 2019 som sa stal členom mediálnej skupiny pre MEDZINÁRODNÉ LETECKÉ DNI (SIAF), kde som pôsobil, ako správca webovej stránky. Tiež som členom fakultného školiaceho mediálneho centra (ŠMC), kde zastávam pozíciu tvorcu a správcu e-learningovej platformy pre online mediálne vzdelávanie. V roku 2020 som sa stal spoluzakladateľom ECO predajne Saneco v Banskej Bystrici.

Každý deň spolupracujem s mediálnymi odborníkmi, kreatívcami a umelcami, ktorí ma inšpirujú pri plnení požiadaviek pre mojich klientov. Pre klientov poskytujem webové, grafické, reklamné, marketingové služby, rozvíjam a realizujem nápady s cieľom pomôcť im zviditeľniť sa, prosperovať a rásť.

Prečo to robím? Od malička som skôr „vizuálnym človekom“, ktorý sa zaujíma o dizajn, módu, reklamu a biznis. Svoju prácu milujem a snažím sa ňou aktívne pomáhať aj neziskovým organizáciám a občianskym združeniam. Som rád za každú novú zmysluplnú príležitosť a teším sa na ďalšie nové kreatívne projekty. Ak potrebujete pomôcť alebo máte záujem o spoluprácu neváhajte ma kontaktovať!

…tiež nezabudnite sledovať moje sociálne siete: IG – FB